Medconcept, sağlık ve ilaç sektörüne yönelik danışmanlık hizmetleri sunan bir şirket olarak 1989 yılında İsviçrede kuruldu ve 2004 yılından itibaren ülkemizde de hizmet vermeye başladı. Türkiye'de yatırım yapmayı planlayan şirketlere; pazar analizi, şirket kuruluşu, ürün lansmanı, satış pazarlama kadrosu oluşturulması ve şirketlerin tüm boyutlarıyla yapılandırılması gibi uzmanlık gerektiren alanlarda etkin, esnek ve şeffaf hizmetler veren Medconcept; deneyimli ve uzman kadrosuyla ülkemizde hizmet vermek isteyen müşterilerine operasyonel desteklerde sunmaktadır. Medconcept; Almanya, İsviçre, Kanada, Türkiye ve İspanya kökenli birçok şirkete tüm bu alanlarda hizmet ve danışmanlık verma şansını yakaladı. Türk tıbbının hizmetine yüksek teknoloji ile üretilen modern ve bütünlüklü çözümler sunmayı hedefleyen Medconcept, 2013 yılı itibariyle T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan ilaç ruhsatlarını almaya ve kendi satış - pazarlama kadrosunu kurmaya başladı...

 

Medconcept İlaç olarak, bilimin ışığında, "insan sağlığına değer verme ve koruma" anlayışını benimsiyoruz. Kalite anlayışımızı, "yeteneklerimizle sağlık gereksinimlerinin buluşma noktası olarak tanımlıyor ve önem veriyoruz. Sağlık profesyonellerini ve hastaları memnun etmedeki kararlılığımız, üstün nitelikli ekibimiz, çağdaş altyapımız ve öncü uygulamalarımızla ülkemizde bir model oluşturmayı istiyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımızla; uluslararası platformda kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları kullanmayı, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı ve her zaman fark yaratacak yeniliklere imza atmayı planlıyoruz.

 

Bu amaçla çıktığımız yolda, üstün bitki mühendisliği teknolojisi ile üretilmiş olan bitkisel ve doğal ilaçları Türk tıbbının ve eczanelerinin hizmetine sunmaya devam etmeyi; hizmet verdiğimiz jinekoloji, ortopedi ve fizik tedavi alanlarının yanı sıra yeni ürünlerimizle birçok farklı tedavi alanında sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

 

İşbirliği ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz...